Zespół Szkół nr 3 w programie: „Laboratoria Przyszłości”

2022-09-08 09:04:19, Q4.pl

W ramach programu Zespól Szkół nr 3 otrzymał 60 tysięcy zł na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

Dzięki sprzętowi i pomocom uczniowie będą rozwijali umiejętności manualne i techniczne. Ponadto będą doskonalili umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia oraz zdolności myślenia matematycznego i stosowania TIK. Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Zespól Szkół nr 3 opublikował listę elementów wyposażenia, które zostały zakupione w ramach programu: „Laboratoria Przyszłości”. Pełna informacja na ten temat: https://www.zs3wek.pl/

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz