Nasze najlepsze produkty turystyczne wyłoni konkurs

2022-08-19 09:18:36, Q4.pl

Jeszcze tylko przez kilka dni, do 24 sierpnia 2022 r. można nadsyłać zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny – Certyfikat POT 2022.

To środowiskowe wyróżnienie, stanowiące rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Poza podnoszeniem jakości i konkurencyjności oferty turystycznej konkurs ma za zadanie kreowanie atrakcyjnych produktów, które są nowatorskie i przyjazne turystom.

Koordynatorem etapu regionalnego konkursu jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Certyfikat POT (dedykowany produktom turystycznym istniejącym na rynku min. dwa lata), Złoty Certyfikat POT (przyznawany nie wcześniej niż po upływie trzech lat od chwili otrzymania Certyfikatu POT), Certyfikat Internautów (poprzedzony głosowaniem internetowym na portalu polska.travel), Certyfikat Specjalny (dla produktu turystycznego, który posiada niezwykły potencjał, jest mało znany i istnieje na rynku nie dłużej niż dwa lata).

Zgłoszenia można nadsyłać przez aplikację konkursową, szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/39034-konkurs-na-najlepszy-produkt-turystyczny-2

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz