Już jutro webinarium: Fundusze Europejskie na „Mój prąd”

2022-07-25 08:54:11, Q4.pl

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. Fundusze Europejskie na „Mój prąd”. Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych wsparciem na instalacje fotowoltaiczne na potrzeby budynków mieszkalnych.

Spotkanie odbędzie się 26 lipca 2022 r., początek o godz. 12:00. Organizatorzy przewidują, że potrwa do godz. 14:30.

Pozyskiwanie energii w sposób tani i ekologiczny jest ostatnio tematem niezwykle istotnym. Panele fotowoltaiczne, za pomocą których możemy pozyskać energię na cele mieszkaniowe, wspierane są w programie „Mój prąd”. Uczestnicy spotkaniu dowiedzą się jakie są zasady pozyskania wsparcia na te instalacje, jak przygotować się do pozyskania dotacji. O przygotowaniu dokumentacji opowie doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Powie również o innych programach mających na celu oszczędność lub pozyskiwanie ekologicznej energii. Znaczenie oraz aspekty praktyczne instalacji omówi przedstawiciel organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Prosument-Klaster Odnawialnych Źródeł Energii.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 26.07.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 21.

Informacja o spotkaniu: https://mojregion.eu/rpo/szkolenia-i-konferencje/energetyka/webinarium-pt-fundusze-europejskie-na-moj-prad/

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz