Zamknij X

Lista projektów ostatecznie poddanych pod głosowanie we Włocławskim Budżecie Obywatelskim na rok 2023

2022-06-27 08:41:37, Q4.pl

W poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. rusza głosowanie na projekty w ramach Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023. Zgodnie z harmonogramem głosowanie potrwa do 11 lipca, a ogłoszenie wyników nastąpi do 10 sierpnia.

Po etapie procedury odwoławczej i rozpatrzeniu przez Komisję Budżetu, Rozwoju i Promocji Miasta czterech odwołań, pod głosowanie poddane zostają ostatecznie 32 projekty – w tym 19 projektów w kategorii ogólnomiejskiej, 9 w kategorii instytucjonalnej i 4 w kategorii zielonej.

Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie w formie elektronicznej, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej dedykowanej Włocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu – www.bo.wloclawek.eu.

W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Włocławka. W związku z podziałem projektów na trzy kategorie, każdy mieszkaniec może oddać po jednym głosie w każdej kategorii.

Więcej informacji odnośnie Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego, wraz z listą projektów poddanych pod głosowanie, znajduje się na stronie internetowej www.bo.wloclawek.eu.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz