Zamknij X

Już 27 maja konkurs Miss Polonia we Włocławku

2022-05-13 13:41:10, Q4.pl

W piątek 27 maja w Hali Sportowo - Widowiskowej przy ulicy Chopina pojawią się najpiękniejsze Polki. Wśród dwudziestu kandydatek znalazła się też włocławianka – Klaudia Andrzejewska.

Początkowo planowano, że impreza we Włocławku odbędzie się w marcu, jednak wybuch wojny na Ukrainie pokrzyżował plany organizatorów, którzy zdecydowali się na przeniesienie finału na późniejszy termin. Ostatecznie kandydatki pojawią się we Włocławku 27 maja. Bilety na wydarzenie można już nabyć na platformie eventim.pl, transmisję konkursu zaplanował też program 2 TVP.

Jagoda Piątek – Włodarczyk, dyrektorka konkursu Miss Polonia zachęca by tego dnia pojawić się w hali przy ulicy Chopina, nie tylko z uwagi na konkurs, jak przekonuje impreza ma do zaoferowania znacznie więcej:

Nie wiem, czy powinnam zdradzać wszystko, ale chociaż troszeczkę uchylę rąbka tajemnicy. Przylatuje do nas Miss Ukrainy, (…) przyleci nasza Miss Świata, Polka – Karolina Bielawska, szczególnie zapraszam na spotkanie właśnie z nią. Co będzie na tym finale robiła, jak zaistnieje, tego już Państwo dowiecie się później. Wszystkiego nie powiem.

Jak dodaje podczas konkursu we Włocławku pojawią się też byłe Miss Polonia a na scenie swoim występem imprezę uświetni Krystian Ochman, finalista tegorocznego konkursu Eurowizji.

Myślę, że to niezwykłe dla naszego miasta: najpiękniejsze Polki plus Miss Ukrainy, co jest niezwykle ważne w tym czasie i Miss Świata, która notabene jest Polką, będą gościć 27 na gali we Włocławku. Przy okazji będziemy pokazywać nasze najpiękniejsze miejsca i myślę, że wielu Polaków pozna Włocławek od innej strony. Dla mnie to jest niezwykle ważne – mówił prezydent Marek Wojtkowski.

Wśród dwudziestu kandydatek ubiegających się o tytuł najpiękniejszej Polki znalazła się też Klaudia Andrzejewska. Włocławianka jest absolwentką III LO im. Marii Konopnickiej, dwudziestolatka jest obecnie studentką jednej z warszawskich uczelni:

Jestem dumna, że finał odbywa się we Włocławku, ponieważ jest to moje rodzinne miasto. Niezmiernie cieszę się z tego powodu – podkreśla.

Przypomnijmy – wielki finał konkursu Miss Polonia we Włocławku już 27 maja. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20:40.

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz