Akcja Choinki na Placu Wolności

2021-12-17 14:56:38, Q4.pl

Dziś, włocławscy radni z ramienia Nowej Lewicy przygotowali dla mieszkańców 50 darmowych choinek. Zainteresowanie mieszkańców przerosło ich oczekiwania.

Akcja Choinki została zapowiedziana przez radnych wczoraj. Mówili oni wtedy, że każdy mieszkaniec Włocławka, który jeszcze nie kupił świątecznego drzewka będzie miał okazję odebrać jedno na Placu Wolności.

Entuzjazm mieszkańców naszego miasta zaskoczył organizatorów akcji – przygotowane choinki zniknęły w ciągu kilku minut.

Zainteresowanie nieco przeniosło nasze oczekiwania, ale to była pierwsza tego typu akcja. Dzisiaj już wiemy, na pewno w przyszłym roku przygotujemy dla mieszkańców więcej choinek. Trochę się obawialiśmy, że zostaniemy z tymi choinkami, okazało się że nie. - mówi Krzysztof Kukucki, współprzewodniczący Nowej Lewicy we Włocławku.

Radni przygotowali dla włocławian 50 choinek sosnowych z okolicznej plantacji. Według przekazanych nam informacji, cena jednego takiego drzewka to 40 złotych.

Fotorelacje


Komentarze (1)


Jan Kowalski (2021-12-22 15:41:13) Zgłoś do moderacji
Co za bezczelność ! Lewica "rozdaje" zieloną kiełbasę wyborczą i TŁAMSI tym samym polskich przedsiębiorców z branży choinkowej w najważniejszym dla nich okresie roku... Ludzie to mają jednak siano we łbach, że się dają nabierać na takie tanie sztuczki. Z jakiej racji pieniądze z budżetu przeznaczane są na... CHOINKI !? Od kogo zostały zakupione ? Kolejny ulubiony biznesmen, jak firma Molewski ? Jaki był KOSZT ZAKUPU dla podatnika tychże drzewek ?? Ludzie, obudźcie się, bo nawet na Onecie piszą o zabetonowanym Włocławku... Mijają lata i nasze miasto ulega stopniowej DEPOPULACJI. Brak inwestycji, przemysłu, perspektyw... Pieniądze publiczne WYRZUCANE W BŁOTO na nierentowne inwestycje. Gdzie się podziały WŁOCŁAWSKIE fabryki: URSUS, CELULOZA, PORCELANA, NOBILES ?!?!? Zamiast rozwoju, mamy intensywne ZWIJANIE miasta.

Dodaj swój komentarz