Zamknij X

Festiwal Smaków Food Trucków

2021-12-03 08:20:27, Q4.pl

Od 3 do 5 grudnia 2021 r. potrwa VII Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Włocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Mobilne restauracje gościć będą na Zielonym Rynku. Dania będą serwowane na wynos, ale będzie można też zjeść je w na miejscu w przestronnym, ogrzewanym namiocie konsumpcyjnym.

Organizatorzy wydarzenia przewidzieli liczne atrakcje dla odwiedzających. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach plastycznych. W sobotę dekorowane będą bombki, a w niedzielę pierniczki. Wszyscy uczestnicy otrzymają smaczne nagrody, a najlepsi dodatkowe prezenty. Dzieci chętne do udziału w plastycznej zabawie mogą zgłaszać się do namiotu konsumpcyjnego o godzinie 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Całe rodziny będą mogły rozwiązać świąteczną grę terenową i również dostać nagrody. Chętni do udziału w zabawie mogą zgłaszać się do namiotu konsumpcyjnego, w sobotę i niedzielę o 14:00.

Przez cały czas trwania wydarzenia, food truckom towarzyszyć będzie mobilne kino 7D. Z repertuaru zadowoleni będą miłośnicy komedii, horroru, przygód, bajek i świątecznych historii. Każdy znajdzie coś dla siebie. Emocje gwarantowane!

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz