ZUS i PFRON zapraszają na szkolenie online

2021-12-02 08:20:18, Q4.pl

9 grudnia 2021 r. w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie online z udziałem ekspertów bydgoskiego oddziału ZUS i kujawsko-pomorskiego oddziału PFRON. Szkolenie adresowane jest do osób z niepełnosprawnością, które prowadzą własną firmę, biur rachunkowych, a także do przedsiębiorców zainteresowanych dofinansowaniem wynagrodzeń osób niepełnosprawnych – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

W trakcie szkolenia będzie można dowiedzieć się m.in.: Jakie korzyści daje zatrudnianie osób z niepełnosprawnością? O jaką pomoc finansową mogą ubiegać się osoby niepełnosprawne, które prowadzą własną działalność gospodarczą? Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie wynagrodzenia dla pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością? Czy osoby z niepełnosprawnością, które pobierają świadczenia emerytalno-rentowe mogą wykonywać pracę zarobkową?

Zapisy na szkolenie są przyjmowane do 6 grudnia 2021 r. pod adresem ewa.niedlich@pfron.org.pl. W tytule należy wpisać "zgłoszenie ZUS", a w treści swój numer kontaktowy i ilość osób deklarujących udział w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz