,,Baczyński’’ doceniony przez Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych

2021-10-08 15:40:01, Q4.pl

Dziś, w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku podpisane zostało porozumienie między dyrekcją placówki, a Polskim Związkiem Instruktorów Służb Mundurowych. Szkoła ma nadzieje, że poszerzy to ofertę edukacyjną, oraz pozwoli młodzieży rozwinąć swoje pasje i aspiracje.

PZISM to instytucja mającą na celu doskonalenie umiejętności zawodowych funkcjonariuszy i pracowników Policji, Wojska, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Biur Ochrony, itp., co w znaczący sposób wpływa na profesjonalizm oraz fachowość wykonywanych przez nich obowiązków i tym samym poprawę bezpieczeństwa publicznego

Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy mogli zwiększyć ofertę edukacyjną w klasach mundurowych. Współpraca ma przynieść nam różnego rodzaju szkolenia; z technik samoobrony, czy technik interwencyjnych – mówi Kazimierz Mendala, dyrektor Zespołu Szkół nr 4 we Włocławku

Porozumienie będzie obejmować współpracę w zakresie rozwoju działań dydaktycznych, szkolenia zawodowego, organizacji Ogólnopolskich i Międzynarodowych konferencjach, szkoleń i kursów.

Będziemy przyjeżdżać i szkolić z zakresu technik interwencyjnych, samoobrony, walki wręcz, taktyk i technik interwencji, strzelectwa (…) Mamy satysfakcję, że dajemy możliwość rozwoju młodzieży, która jest już wstępnie przeszkolona do tego aby być w służbie i służyć społeczeństwu. - mówi Dariusz Otocki, przewodniczący Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz