Zbliża się 8. ANWIL Półmaraton Włocławek

2021-09-28 12:23:54, Q4.pl

Zdrowie, zabawa, tysiące złotych do wygrania i tylko kilka ostatnich dni na zapisy. ANWIL Półmaraton Włocławek coraz bliżej! 1500 zł dla najlepszej kobiety, 1500 zł dla najlepszego mężczyzny i 2000 zł dla najlepszej drużyny! Do tego nagrody finansowe za kolejne miejsca na podium i nagrody rzeczowe dla najszybszych uczestników z Włocławka i z firmy ANWIL oraz statuetki i upominki w dwunastu kategoriach wiekowych. A dla wszystkich piękne medale. Tak pokrótce prezentuje się pula nagród w biegu głównym 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek, który ruszy w miasto 10 października 2021.

Ósma edycja włocławskiego półmaratonu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie nie tylko ze względu na nagrody. Biegacze wracają na tradycyjną trasę wiodącą przez cztery włocławskie osiedla, trzy parki, bulwary i oczywiście stadion OSiR. Choć przebiegnięcie ponad 21 kilometrów na pewno będzie wymagającym zadaniem, to wysiłek umilą bogate pakiety startowe, oprawa konferansjerska i muzyczna, a przede wszystkim możliwość spotkania w gronie pasjonatów sportu. Już dziś wiadomo, że na starcie stawią się biegacze z całego kraju, a niewykluczone, że i ze świata.
Oprócz biegu na półmaratońskim dystansie nie zabraknie także biegów dzieci. Gdy dorośli ruszą w „podróż” przez miasto, na stadionie rozegrane zostaną zawody dla najmłodszych „Anwilki na Start”.

Choć pula numerów startowych w zmaganiach dzieci została już wyczerpana, to wciąż można się zgłosić do półmaratonu. Trzeba tylko pamiętać, że na decyzję o starcie nie ma wiele czasu. Tylko do najbliższej niedzieli, 3 października, czynny jest internetowy panel zgłoszeniowy. Później możliwość wzięcia udziału w biegu pojawi się tylko poprzez rejestrację w biurze zawodów. Link do zapisów internetowych: https://zapisy.domtel-sport.pl/8-anwil-po-maraton-w-oc-awek-v6258?fbclid=IwAR1VD5MftzqD2ZpdSMD-1eX-tvshib1B7dcs91Yh_LUS4TN5Z01kbrF2r_Q

Sponsorzy 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek:
Miasto Włocławek| ANWIL S.A. |DRUMET | VW Wątarski | MPEC | Saniko | MPWiK | Wojcieszowianka | Hotel Aleksander | Urząd Marszałkowski | OSiR Włocławek | Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra
Więcej o Wydarzeniu:
https://www.facebook.com/Anwilpolmaratonwloclawek
www.anwilpolmaratonwloclawek.pl

Nagrody podczas 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek:

Kategoria OPEN kobiety:
1. miejsce – 1 500 zł
2. miejsce – 1 000 zł
3. miejsce – 750 zł

Kategoria OPEN mężczyźni:
1. miejsce – 1 500 zł
2. miejsce – 1 000 zł
3. miejsce – 750 zł

Kategoria drużynowa:
1. miejsce – 2 000 zł
2. miejsce – 1 500 zł
3. miejsce – 1 000 zł

Najlepsza włocławianka: nagroda od VW Wątarski
Najlepszy włocławianin: nagroda od VW Wątarski
Najlepsza kobieta ANWIL TEAM: nagroda rzeczowa
Najlepszy mężczyzna ANWIL TEAM: nagroda rzeczowa

12 kategorii wiekowych kobiet:

1. miejsce – statuetka i upominki
2. miejsce – statuetka
3. miejsce – statuetka

12 kategorii wiekowych mężczyzn:

1. miejsce – statuetka i upominki
2. miejsce – statuetka
3. miejsce – statuetka

(Informacja prasowa ANWIL S.A.)

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz