Letnie Akcje na Wakacje w Browarze B

2021-07-01 14:36:06, Q4.pl

Wakacje rozpoczęły się pełną parą. Włocławskie Centrum Kultury „Browar B.” przygotowało szereg atrakcji pokazując, że aby świetnie spędzić czas, nie trzeba daleko wyjeżdżać. Wszystko to w ramach programu „Letnie Akcje na Wakacje 2021”

W głównej siedzibie centrum kultury, przy ulicy Łęgskiej 28, odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które łączyć będą edukację z rozrywką. Odbywać się one będą od 5 do 16 lipca, każdego dnia roboczego od 10:00 do 13:00. Będą to warsztaty z różnych dziedzin.

  • plastyczne: dzieci wykonają magnesy na lodówkę, spróbują swoich sił w rzeźbieniu w drewnie, pobawią się w architektów, tworząc makietę miasta, poznają tradycyjną wycinankę z motywami ludowymi)
  • ekologiczne – najmłodsi będą tropić zwierzęta, odkrywać bioróżnorodność, wybiorą się na spacer z mewą śmieszką wzdłuż Wisły
  • teatralno-ruchowe – gry i zabawy muzyczne z wykorzystaniem technik arteterapeutycznych, kreatywne warsztaty lalkarskie, podczas których uczestnicy wykreują niezwykłe światy

Dla tych rodziców, którzy nie będą mogli odebrać swoich dzieci tuż po zakończeniu warsztatów, Browar B. umożliwia pozostawienie swoich dzieci w godzinach od 13:00 do 15:00 w Klubie Gier Planszowych „Taktyk” pod opieką instruktorki klubu.
Warsztaty cieszą się dużą popularnością, do tego stopnia, że na zajęcia w filii głównej, nie ma już dostępnych miejsc.

Z jednej strony należy się martwić, z drugiej ucieszyć, niestety nie mamy już (dostępnych miejsc – przyp. red) bardzo się cieszymy, że bilety zeszły się na pniu. Wszystkie bilety rozeszły się w ciągu dwóch pierwszych dni sprzedaży – mówi Piotr Warwonowski z Centrum Kultury „Browar B.”

Dodatkowo, kluby „Zazamcze” mieszczący się przy ul. Toruńskiej 87 i „Stara Remiza” znajdujący się przy ul. Żabiej 8, zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia na wspólne zajęcia. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki w okresie 16.08 – 27.08.2021 r. Uczestnicy wybiorą się do zoo w Płocku, na warsztaty edukacyjne do „Zielonej Szkoły” w Goreniu i do skansenu w Kłóbce.

Klub „Łęg” mieszczący się przy ul. Płockiej 246 proponuje dzieciom w wieku 6-12 lat atrakcje pt. „Owocowe Lato W Łęgu”. Zajęcia odbędą się w terminie od 19 do 24 lipca 2021 r. w godz. 10.00 – 14.00. Każdy dzień jest pod hasłem innego owocu. W programie m.in. warsztaty plastyczne, gry, zabawy na boisku, wyjście na basen, piknik.

We celu zasięgnięcia informacji odnośnie dostępności biletów, należy skontaktować się bezpośrednio z filiami organizującymi warsztaty.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz