Zamknij X

53. PZLA Mistrzostwa Polski U18 już 30 lipca

2021-06-10 11:35:50, Q4.pl

Do kolejnego, dużego wydarzenia lekkoatletycznego we Włocławku coraz bliżej. Po przeprowadzonych w ubiegłym roku Mistrzostwach Polski Seniorów, pora na Mistrzostwa Polski do lat 18. Już niedługo poznamy więcej szczegółów.

53. PZLA Mistrzostwa Polski U18 odbędą się na stadionie OSiR, pomiędzy 30 lipca, a pierwszego sierpnia tego roku. W zawodach weźmie udział przeszło 1300 sportowców, trenerów, sędziów, czy działaczy.

Już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących samego wydarzenia, jak i kwestii ewentualnego otwarcia imprezy dla kibiców, w przypadku odpowiedniej sytuacji epidemiologicznej. Najświeższe informacje odnośnie mistrzostw cały czas publikowane są na profilu Facebook wydarzenia.

Przypomnijmy, że same zawody są wielką szansą dla biorących w nich udział sportowców. To właśnie Mistrzostwa we Włocławku będą ostatnią szansą na wywalczenie sobie pozycji do reprezentowania Polski na mistrzostwach Europy juniorów młodszych, które odbędą się w drugiej połowie sierpnia w Rieti, we Włoszech.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz