Policjanci na pikniku integracyjnym w Opatowicach

2021-06-09 08:26:01, Q4.pl

Radziejowscy policjanci wykorzystują każdą okazję, aby spotkać się z mieszkańcami powiatu i promować bezpieczne wzorce zachowań. Ostatnie spotkanie odbyło się w Opatowicach.

Piknik rodzinny był zakończeniem projektu „Aktywizacja społeczna, integracja i animacja mieszkańców gminy Radziejów-Opatowice". Samorząd gminy, sołtys oraz miejscowe koło gospodyń zorganizowali super imprezę, na którą zaprosili także dzielnicowych oraz policjantów ogniwa ruchu drogowego.

Oprócz pokazu policyjnego sprzętu, była to również okazja do przekazania ostrzeżeń na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz zasad poruszania się po drodze. Mundurowi opowiadali o kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo". Dzielnicowi natomiast o programie „Dzielnicowy bliżej Nas".

W trakcie festynu odbył się konkurs strzelecki, w którym dzielnicowa Ksenia Kwiatkowska, w kategorii dorosłych zajęła pierwsze miejsce.

Głównym celem takich spotkań jest integracja ze społeczeństwem, promowanie wizerunku policjanta oraz propagowanie bezpiecznych wzorców zachowań, zarówno na wodzie jak i na drodze.

(Informacja prasowa KPP Radziejów)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz