Rozdawali konstytucję i biało-czerwone flagi

2021-05-01 09:09:22, Q4

Radni Koalicji Obywatelskiej wraz z prezydentem Włocławka Markiem Wojtkowskim rozdawali Konstytucję RP oraz flagi Polski – wszystko w przeddzień Święta Flagi oraz Święta Konstytucji 3-go maja.

To dobry czas aby przypomnieć mieszkańcom o istocie naszej ustawy zasadniczej i o ważności konstytucji w naszym systemie prawnym – jak mówi prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Po godzinie 15tej na Placu Wolności we Włocławku i w jego okolicy można było spotkać radnych z klubu PO oraz Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego, którzy rozdawali mieszkańcom Konstytucję RP, biało czerwone flagi oraz jabłka. Była to dobra okazja aby również porozmawiać o naszej Konstytucji.

Jak mówi radny Krystian Łuczak – same rozmowy i wyjście do mieszkańców to szczególna okazja, żeby rozmawiać o Konstytucji. Przecież wszyscy chcemy żyć w kraju, który jest państwem prawa. Należy stosować zapisy, które w niej obowiązują, czyli zapisy dot. prawa jednostki i jednocześnie zasady, które są tam przecież precyzyjnie określone – jak dodaje.  

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz