Ratownicy WOPR kontynuują poszukiwania zaginionej 72-latki

2021-03-27 13:25:31, Maciej Kowalczyk

Siedem łodzi motorowych i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z całego województwa. Na Wiśle trwały dziś poszukiwania zaginionej Anny Michalskiej.

72-letnia mieszkanka powiatu aleksandrowskiego wyszła z domu 12 marca. Do dziś nie wróciła. W minionym tygodniu poszukiwania skoncentrowały się we Włocławku. To tu po raz ostatni zarejestrowały ją kamery monitoringu.

Od kilku dni działania poszukiwawcze prowadzi też włocławski WOPR. Wiadomo, że kobieta pojawiła się przy ulicy Płockiej przemieszczając się w stronę stopnia wodnego. Dziś do ratowników z Włocławka dołączyły jednostki z całego województwa.

Siły WOPR z województwa kujawsko-pomorskiego będą penetrowały akwen od Włocławka, aż do Torunia. Jest to siedem jednostek, w tym Nadgoplański WOPR, kujawsko - pomorski WOPR, lipnowski WOPR, WOPR w Tleniu oraz WOPR Toruń- wyjaśnia Sławomir Mularski z włocławskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ratownicy przeczesują całą linię brzegową, koncentrując się na zakolach rzeki. Akcja we Włocławku prowadzona też będzie z brzegu, przez woprowców poruszających się na quadach.
W akcję zaangażowano łącznie siedem łodzi motorowych, oraz 20 ratowników z regionu.

Zaginiona Anna Michalska, wyszła z domu 12 marca b.r. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę bez kaptura, spodnie typu jeans koloru ciemnoniebieskiego, czarne kozaki i brązową czapkę- informują aleksandrowscy policjanci.

Każdy, kto posiada informacje na temat zaginionej może skontaktować się bezpośrednio z z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim pod numerem tel. 47 7536 200.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz