Zamknij X

Ratusz planuje zlecić utrzymanie i konserwację urządzeń służących do oświetlenia ulic oraz iluminacji obiektów

2021-03-25 08:16:10, Q4.pl

Został ogłoszony przetarg w tej sprawie. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu i konserwacji urządzeń stanowiących własność Gminy Miasto Włocławek służących do oświetlenia ulic i iluminacji obiektów.

Chodzi o wszystkie niezbędne czynności eksploatacyjne i konserwacyjne oraz planowane prace konserwacyjne w celu zapewnienia prawidłowej i bezawaryjnej pracy wszystkich urządzeń oświetlenia drogowego i iluminacji objętych utrzymaniem. Potencjalny wykonawca będzie zobowiązany m.in. do wykonywania drobnych napraw, malowania i konserwacji metalowych konstrukcji latarń, szafek, tablic rozdzielczych i wysięgników; lokalizacji uszkodzeń kabli oraz dokonywania naprawy lub wymiany kabla, mycia kloszy, usuwania aktów wandalizmu, przycinania i usuwania gałęzi drzew kolidujących z oświetleniem ulicznym. Będzie też pełnił całodobowe dyżury oświetleniowe.

Oczywiście to tylko część z obszernej specyfikacji. Określony w przetargu termin realizacji zamówienia to okres od 1 maja 2021r. do dnia 30 kwietnia 2022r.

Więcej informacji na ten temat dostępnych jest tutaj.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz