Zadzwoń jeśli rozpoznajesz osobę ze zdjęć

2021-02-23 08:44:21, Q4.pl

Włocławscy policjanci zwracają się o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek publikujemy. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub może mieć wiedzę co do okoliczności przywłaszczenia skrzynki narzędziowej koloru żółto-czarnego z zawartością narzędzi z terenu lokalu przy ulicy Przedmiejskiej 5 we Włocławku proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie zaboru w celu przywłaszczenia skrzynki narzędziowej marki Dewalt koloru żółto-czarnego z zawartością śrub, frezów, czujników do sauny i urządzenia wielofunkcyjnego koloru niebieskiego z terenu lokalu mieszczącego się przy ulicy Przedmiejskiej 5 we Włocławku. Do przestępstwa doszło 17 września 2020 roku około godziny 22.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Każdy, kto rozpoznają osobę z wizerunku proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 753 56 57 lub 47 753 56 00.

Informacje można przekazać anonimowo!

(Informacja prasowa KMP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz