Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Innowacje? Od czego zacząć?"

2021-02-03 08:25:17, Q4.pl

Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 10 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00. Spotkanie skierowane jest do firm, które są otwarte na zmiany, właściciele lub pracownicy mają nowatorskie pomysły na rozwój, ale firmy nigdy innowacyjnych projektów nie realizowały i nie mają doświadczenia w tym zakresie.

Uczestnicy dowiedzą się, jak należy rozumieć tajemnicze pojęcie „innowacja”. Organizatorzy pokażą też ciekawe, już zrealizowane projekty, które uzyskały wsparcie mimo, że nie dotyczyły technologii kosmicznych czy bardzo złożonych procesów technologicznych. Liczył się pomysł i doświadczenie!

Organizatorzy przedstawią projekt doradczy, całkowicie bezpłatny. W projekcie można uzyskać usługi doświadczonego Coacha, który zbada potencjał ekonomiczny, kadrowy firmy oraz wskaże zalecenia rozwojowe i sposób ich sfinansowania. Uzyskane wsparcie doradcze nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami dla firmy.

Program dostępny jest pod tym adresem.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego: www.mojregion.eu i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny: 54 235 67 12.

Kolejne spotkanie już 12.02.2021 pt. „Szkolenia dla MŚP”. Będzie poświęcone projektom, w których właściciele i pracownicy firm mogą uzyskać dofinansowania na szkolenia. Nie czekaj, zadzwoń, zapytaj, zapisz się już dziś tel. 54 235 67 12.

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz