Zdarzenie drogowe na drodze K-91 w powiecie włocławskim

2021-01-18 09:45:37, Q4.pl

Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów marki skoda i opel na drodze K-91 w miejscowości Modlibórz (gm. Lubień Kujawski). Obaj kierowcy trafili do szpitala z obrażeniami. Badanie trzeźwości u kierowcy skody wykazało prawie 0,6 promila alkoholu, natomiast kierowca opla był trzeźwy.

Dzisiaj (18.01.2021) po godzinie 6 dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na drodze krajowej numer 91 pomiędzy Kowalem a Lubieniem Kujawskim. Po dotarciu policjanci zabezpieczyli miejsce i wstępnie ustalili, że 54-letni kierujący skodą jadąc w stronę Lubienia Kujawskiego w miejscowości Modlibórz z nie wyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem dostawczym opel. Obaj kierowcy z obrażeniami trafili do szpitala w Płocku i we Włocławku. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierowca skody miał 0,6 promila alkoholu w organizmie, natomiast 36-letni kierowca opla był trzeźwy.

Włocławscy policjanci prowadzą dalsze czynności, które mają wyjaśnić okoliczności zdarzenia, a kierowca skody musi się liczyć także z odpowiedzialnością za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

(Informacja prasowa KMP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz