Pojawiły się nowe informacje na temat śmierci 19-letniego włocławianina

2021-01-08 16:10:16, Q4.pl

Według informacji udzielonych przez policję, zatrzymano osoby które mogą być powiązane ze śmiercią nastolatka pochodzącego z Włocławka. Policja nie udziela jednak szczegółowych informacji.

Jak informowaliśmy wczoraj, w kompleksie leśnym, w pobliżu miejscowości Marianki (gm. Brześć Kujawski), odkryto ciało 19letniego mieszkańca naszego miasta. Już wczoraj, zarówno prokuratura, jak i włocławska policja informowały, że możemy mieć do czynienia z zabójstwem.

W tej sprawie zostało wszczęte śledztwo w kierunku zabójstwa, albowiem na ciele tego młodego mężczyzny ujawniono obrażenia, które mogą wskazywać na udział osób trzecich. (…) dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok ustalimy jakie obrażenia posiadał, oraz co było przyczyną zgonu mężczyzny. - mówi prok. Wojciech Fabisiak, rzecznik prokuratury okręgowej we Włocławku.

Dziś włocławscy policjanci poinformowali o zatrzymaniu osób mogących mieć związek ze sprawą.

Na tę chwilę zostały zatrzymane osoby, jednak ze względu na prowadzone postępowanie, nie udzielamy żadnych innych informacji. – mówi Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego KMP Włocławek

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz