W sobotę disco-lodowisko. Na krwiodawców czekają choinki

2020-12-16 10:20:31, Maciej Kowalczyk


kiedy 2020-12-19 | 00:00 gdzie Lodowisko przy Wysokiej

O historii walczącej z białaczką Mariki Wojtkowskiej pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Wciąż można włączyć się do pomocy, wciąż można oddać krew dla chorej włocławianki. W najbliższą sobotę – na miejskim lodowisku.

„Disco-lodowisko” pod tym hasłem w sobotę, pomiędzy 9:00 a 13:00 trwać będzie zbiórka krwi dla Mariki. Przypomnijmy, że w terapii włocławianki wykorzystana może być tylko krew grupy 0RHD+, niemniej pomóc może każdy oddając krew innych grup, tak aby bank krwi mógł uzupełnić braki. 

Krwiobus zaparkuje przy lodowisku na ulicy Wysokiej. Na tych, którzy pojawią się w tym miejscu czeka moc niespodzianek. Dla oddających krew przygotowano specjalną loterię a niezależnie od tego, każdy krwiodawca otrzyma choinkę od Nadleśnictwa Włocławek. Będzie też można zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Zainteresowani będą tez mogli pobrać pakiety do rejestracji w Fundacji DKMS, zajmującej się tworzeniem bazy dawców szpiku, na potrzeby pacjentów walczących z nowotworem. Całość zaś umili set w wykonaniu DJ'a Marti'ego (początek o godzinie 11:00).

Zapraszamy.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz