To jest rok CHAMPIONA

2020-11-03 11:39:05, Maciej Kowalczyk

Po sukcesach na Mistrzostwach Polski Juniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski mężczyzn i kobiet, przyszedł czas na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży czyli Mistrzostwa Polski Kadetów i Kadetek. Także z tej imprezy zawodnicy Klubu Bokserskiego CHAMPION Włocławek wrócili z medalami.

W turnieju który odbywał się 19- 24. października  w Kraśniku Włocławek reprezentował Klub Bokserski Champion Włocławek z trenerem Danielem Łuczakiem. Jednym z zawodników włocławskiego Championa był Wiktor Paczkowski, który startował w kategorii do 52 kg. Zawodnik, po udanych eliminacjach w Grudziądzu do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie Olimpijskim, także i w turnieju zaprezentował się w znakomitym stylu. Wszystkie swoje walki wygrał jednogłośnie oraz został najlepszym zawodnikiem województwa Kujawsko Pomorskiego torując sobie tym drogę do Mistrzostw Polski Kadetów w Kraśniku.

W wadze 63kg z dobrej strony zaprezentowała się kadetka z klubu CHAMPION Hanna Korycka. Bokserka zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal, przegrywając walkę o finał z bardzo utytułowaną zawodniczką z Kętrzyna.

Wiktor, żeby osiągnąć swój sukces, musiał zwyciężyć eliminacje okręgowe, eliminacje strefowe i wygrać wszystkie pojedynki na OOM. Plan wykonał w 100% , z wszystkich walk wyszedł zwycięsko, by w Kraśniku sięgnąć po tytuł Mistrza Polski!!!! Gratulujemy Hania!!!! Gratulujemy Wiktor!!!!!
A my razem z całym sztabem trenerskim (Daniel Łuczak,  Robert Osmolski, Dariusz KOjot Rzepiński, Sławomir Musiałkiewicz, Daniel Straszewski, Darek Krzeszewski) cieszymy się, że nasza praca idzie w dobrym kierunku!!!! - podkreśla klub.