Biegacze ANWIL Półmaratonu pomogą schronisku

2020-10-08 09:04:08, Maciej Kowalczyk

Zaplanowany na sobotę 10 października 7. ANWIL Półmaraton Włocławek to coś więcej niż bieg. To impreza, która co roku integruje i wyzwala pozytywne emocje wśród setek jej uczestników. W ten weekend uczestnicy zawodów będą mogli wyrazić empatię obdarowując karmą z kotami z włocławskiego Schroniska dla Zwierząt.

Włocławskie schronisko pilnie potrzebuje puszek z mokrą karmą. W związku ze zwiększającą się liczbą podopiecznych oraz sytuacją panującą w kraju i na świecie, zapasy pożywienia zaczynają niebezpiecznie się kurczyć. W tej sytuacji pomocną dłoń wyciągają organizatorzy, biegacze i ich kibice podczas 7. ANWIL Półmaratonu Włocławek.

Podczas imprezy będzie można zostawić kocie jedzenie w specjalnej strefie zlokalizowanej w sąsiedztwie Biura Zawodów. Puszki z mokrą karmą (najbardziej potrzebna) można przynieść z domu lub kupić je u na miejscu, czyli Stadionie Piłkarsko-Lekkoatletycznym we Włocławku.

Całe zebrane jedzenie zostanie przekazane Schronisku dla Zwierząt we Włocławku. Jak mówią organizatorzy, siódemka czyli cyfra zawodów, ale przecież także podobno ilość żyć kota, zobowiązuje.

(Inf. prasowa organizatora)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz