Zamknij X

Japoński z native speakerem? Tak, w Greenwich

2020-09-15 09:59:27, Natalia Cieślak

Od blisko 30 lat Greenwich kształci kolejne pokolenia zainteresowane nauką języków obcych. W ofercie skierowanej do uczniów znajdują się angielski, włoski, hiszpański, francuski, a nawet... japoński. W miniony piątek w siedzibie szkoły miał miejsce „Grand Opening”.

Spotkanie przy ulicy Reja było skierowane do klientów biznesowych, którzy na co dzień korzystają z usług szkoły, jednak była to też okazja do zwiedzenia odnowionych sal lekcyjnych, z których na co dzień korzystają jej uczniowie. Uczniowie, dodajmy, w różnym wieku. Jak podkreśla bowiem Anna Hawrasz-Modrzejewska, Greenwich to miejsce w którym uczyć się mogą wszyscy od 2 do 102 lat.

Do najmłodszych skierowane są zajęcia z cyklu Teddy Eddie, starsi mogą korzystać z zajęć prowadzonych przez native speakerów, klienci biznesowi zaś mogą liczyć na szkolenia dedykowane pracownikom firm. To tylko część oferty przygotowanej przez szkołę językową, która powraca do zajęć stacjonarnych po przerwie spowodowanej przez pandemię. Powraca, wraz z odnowionymi salami lekcyjnymi, które wczoraj przyjęły pierwszych uczniów.

Piątkowe spotkanie połączone było z degustacją lokalnych specjałów:

(...) pracujemy i funkcjonujmy globalnie, natomiast również regionalnie musimy i chcemy pamiętać o tym jakie są nasze korzenie i jakie mamy perełki w regionie. Chociażby to, że mamy własne ekologiczne sery, wędlinki ekologiczne też spod Włocławka z naszych agroturystycznych gospodarstw.

Więcej w naszym materiale:

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz