Zamknij X

XIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie

2020-09-11 08:36:29, Maciej Kowalczyk

W dniach 23-27 września br. w hali sportowej OSiR przy al. Chopina 8 we Włocławku odbędą XIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie organizowane przez Polski Związek Bokserski, Klub Sportowy „Champion” Włocławek.

Celem imprezy jest wyłonienie mistrzów, wicemistrzów , brązowych medalistów Polski oraz popularyzacji boksu na terenie kraju, w regionie Kujawsko-Pomorskim jak również w mieście Włocławek.

W zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002-2003, zarejestrowani w elektronicznym systemie licencji PZB oraz posiadający aktualną opłaconą licencję PZB jak również książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach bokserskich. Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem Mistrzostw Polski Juniorów na rok 2020 oraz Regulaminem Sportowym i Opieki Zdrowotnej PZB.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną, e-mail: piotrbyrdy@op.pl w nieprzekraczalnym terminie do 17 września br. (zgodnie z Uchwałą Zarządu PZB, zawodnicy nie zgłoszeni lub zgłoszeni po terminie, nie będą mogli uczestniczyć w Mistrzostwach).

Zawodników do zawodów zgłaszają kluby lub OZB. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, klub, kategorię wagową, nr licencji. Po zgłoszeniu, zawodnik nie może zmienić kategorii wagowej.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 502 328 664.

(Inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz