Rowerowa Stolica Polski. Trwa trening miast

2020-06-05 12:28:35, Maciej Kowalczyk

Wrześniowa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski coraz bliżej! Przed oficjalnym starciem zapraszamy mieszkańców Włocławka na wakacyjną rozgrzewkę. Ruszył oficjalny trening miast!

Miłośnicy dwóch kółek mogą już odpalać aplikację Rowerowej Stolicy Polski. Na uczestników czeka nowa atrakcja – oficjalny trening miast. Ci, którzy pedałowanie mają we krwi mogą przez kilkanaście tygodni kręcić kilometry dla swoich miast. Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. Pedałując nie zatruwamy powietrza, jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi. Z roku na rok to coraz modniejszy środek transportu. Nie pozostaje nic więcej tylko wsiadać na rower i włączyć bezpłatną aplikację. W 2020 roku rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Organizator – miasto Bydgoszcz liczy na pobicie zeszłorocznego rekordu! Na liczniku rywalizacji rowerzyści z całej Polski wykręcili ponad 1,2 mln kilometrów! Czy Włocławek i pozostałe miasta stać na więcej? Z pewnością tak, a zabawę podkręca fakt, że dołącza do niej kilkanaście nowych lokalizacji. Może właśnie dzięki większej konkurencji bardziej zmobilizujemy się do wywalczenia Pucharu i w tym roku to nasze miasto będzie mogło pochwalić się zdobytym trofeum.

Dnia 1 czerwca wystartował trening, który potrwa do 16 sierpnia. Każdy kto weźmie w nim udział może automatycznie dołączyć do wrześniowej rywalizacji.

Oficjalny trening to także znakomita okazja dla nowych użytkowników, by poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Rowerowej Stolicy Polski. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerach i są posiadaczami telefonów komórkowych, mogą wziąć udział w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Nie bez znaczenia dla indywidualnych uczestników są inne użytkowe funkcje aplikacji, będące wartością dodaną udziału w zabawie, takie jak zniżki u partnerów akcji, specjalne odznaki czy prognoza pogody.

Ściągnij aplikację i dołącz do zabawy. Szczegóły są dostępne pod adresem: http://www.rowerowastolicapolski.pl/dolacz-do-rywalizacji

(Informacja prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz