Co udało nam się zrobić do tej pory? Ankieta dla mieszkańców

2020-05-28 08:37:19, Maciej Kowalczyk

W serwisie internetowym Związku Miast Polskich jest dostępna ankieta skierowana do mieszkańców Włocławka. W ankiecie można się wypowiedzieć w przedłużonym terminie do 31 maja 2020 roku.

Z nowym rokiem Urząd Miasta wszedł w okres intensywnej pracy nad przygotowaniem Kompletnej Propozycji Projektu wraz z Planem Rozwoju Lokalnego i Planem Rozwoju Instytucjonalnego.

Pracownicy Urzędu Miasta Włocławek wraz z Doradcami Związku Miast Polskich co tydzień spotykają się poprzez łącza internetowe z przedstawicielami różnych środowisk, by wspólnie wypracować Nową Ścieżkę Rozwoju. Do dziś udało nam się całkiem sporo zrobić m.in. ocenić stan miasta w kontekście miast porównawczych, określić trendy, zagrożenia i potencjały, na których możemy na nowo zbudować markę naszego miasta. Za pomocą ankiet internetowych podpytaliśmy także młodzież i przedsiębiorców, jak postrzegają nasze miasto, jakie mają plany, co im przeszkadza, a co mogłoby pomóc w dalszym rozwoju. Dzięki temu wiemy jak wiele mamy do zrobienia, aby tym grupom umożliwić rozwój w naszym mieście.

Na tym jednak nie poprzestają. Aby diagnoza była możliwie najpełniejsza i faktycznie pozwoliła im „uszyć” Włocławek na miarę naszych marzeń, chcieliby pozyskać opinię od Państwa – Mieszkańców naszego miasta – o pracy Urzędu Miasta i podległych mu instytucji. W tym celu opracowaliśmy ankietę, za pomocą której mieszkańcy Włocławka będą mogli się na ten temat wypowiedzieć. Czy są usatysfakcjonowani dotychczasowym stanem, czy Urząd Miasta powinien coś zmienić, jakim trybem obsługi mieszkańcy są zainteresowani. A może to właśnie nowe rozwiązania, których wprowadzenie wymusiła na nas sytuacja epidemiczna, przypadły włocławianom do gustu i powinniśmy wprowadzić je na stałe?

Wypełnienie ankiety, która jest dostępna od poniedziałku 18 maja do 31 maja 2020 roku do godz. 23:59 zajmie kilka minut, a dla Urzędu Miasta będzie nieocenionym źródłem informacji, by zmieniać się na lepsze.

Artykuł na ten temat, wraz z przekierowaniem do ankiety, jest opublikowany na stronie 'Urząd Miasta Włocławek'.

(Inf. prasowa Urząd Miasta)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz