Zamknij X

67-latek nie żyje. Wypadek w Wistce

2020-05-19 14:30:29, Maciej Kowalczyk

Kierujący osobowym Renault zderzył się z jadącą z przeciwka ciężarówką marki DAF. Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 10:00 na drodze krajowej nr 62. 67-letni kierowca zginął w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku do którego doszło dziś przed południem w Wistce Szlacheckiej, na drodze krajowej nr 62. 67-letni mężczyzna renault Koleos, uderzył w jadącą z przeciwka ciężarówkę. W wyniku uderzenia, kompletnie zniszczony samochód osobowy znalazł się na poboczu drogi.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 z Komendy Miejskiej PSP we Włocławku, oraz dwie najbliższe jednostki OSP: Dąb Polski i Smólnik – relacjonuje bryg. mgr inż. Dariusz Krysiński, oficer prasowy KM PSP – Strażacy niezwłocznie przystąpili do działań ratowniczych, mających na celu wydobycie zakleszczonego kierowcy, który bardzo mocno ucierpiał w wyniku zderzenia. Ich działania trwały kilkanaście minut.

Niestety, pomimo że mężczyznę udało się w końcu oswobodzić z pułapki za pomocą narzędzi hydraulicznych, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Zadysponowany do wypadku śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego odleciał pusty.

Mężczyzna podróżował samotnie. W wyniku wypadku nie ucierpiały inne osoby.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz