Układ klimatyzacji - komfort jazdy, bezpieczeństwo, ochrona zdrowia kierowcy i pasażerów

2020-04-24 13:41:26, Artykuł partnera

Układ klimatyzacji w Twoim Fordzie utrzymuje komfortową temperaturę wewnątrz pojazdu podczas upałów, szybko usuwa parę z szyb, pomaga ograniczyć występowanie dolegliwości alergicznych spowodowanych rozwojem drobnoustrojów.

Jednak, żeby cieszyć się plusami klimatyzacji, warto o nią zadbać. W dobie dzisiejszych czasów jest to szczególnie ważne. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy usługę Dezynfekcja PRO – dezynfekcja wraz z ozonowaniem układu klimatyzacji.

Dezynfekcja

Skuteczna metoda ochrony przed szkodliwym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów i bakterii.
Dezynfekcja to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami, grzybami oraz szkodnikami. Mgła z preparatu dezynfekującego, dociera w najbardziej niedostępne zakamarki pojazdu pozostawiając go czystym i świeżym.

Ozonowanie

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.
W bezpośrednim otoczeniu człowieka, gdzie wymagana jest sterylność, czystość mikrobiologiczna, uzyskanie środowiska bez nieprzyjemnych zapachów, mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów - idealnie sprawdzi się OZONOWANIE. Ozonator odgrzybia klimatyzację samochodową i dezynfekuje całe wnętrze Forda.

 
Auto Styl Włocławek
ul. Toruńska 85
87-816 Włocławek

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz