Sport i Rekreacja na Zazamczu

2020-04-10 10:12:22, Maciej Kowalczyk

Urząd Miasta rozstrzygnął postępowanie ofertowe, którego przedmiotem jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla dwóch zadań inwestycyjnych planowanych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 pn. "Sport i rekreacja projekt Zdrowe Zazamcze".

Zadanie nr 1 przewidziane do realizacji na terenie Szkoły Podstawowej nr 22 ma objąć m.in.: modernizację placu zabaw (dołożenie nowych urządzeń, wymianę istniejących na adekwatne do wieku uczniów szkoły podstawowej, wymianę nawierzchni), budowę bieżni lekkoatletycznej, budowę bieżni do skoku w dal wraz z piaskownicą, budowę boiska do koszykówki, a także remont/przebudowę oświetlenia i rozbudowę monitoringu.

W ramach Zadania nr 2, które ma być realizowane przy Zespole Szkół Elektrycznych, planowana jest m.in.: budowa placu rekreacyjnego zagospodarowanego zielenią i elementami małej architektury, wykonanie nawierzchni, budowę dojścia, wjazdu i ciągu pieszego, remont schodów i wykonanie muralu na szczytowej ścianie budynku głównego.

Rekomendowani wykonawcy, którzy opracują dokumentację to: Acitive Line Marcin Taczalski oraz Grzegorz Włosek.

(Inf. prasowa Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej UM)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz