Koronawirus – Saniko i MPK informują

2020-03-13 09:23:09, Maciej Kowalczyk

W „Saniko” inne godziny niezbędnej obsługi i dodatkowa linia telefoniczna, w autobusach MPK powstają wydzielone strefy – to zmiany wprowadzone przez miejskie spółki w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Jak informuje PGK Saniko Biuro Obsługi Klienta oraz kasa czynne są w godzinach 9.00 – 12.00. Zmianie ulegają też godziny funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK czynny jest w dni powszednie w godzinach 12.00 – 15.00, 

...jednak w przypadku postępu rozwoju choroby zakaźnej COVID-19 na terenie naszego kraju, może nastąpić konieczność zamknięcia PSZOK – zastrzega Saniko.

Od dziś (13 marca) w autobusach MPK zostają wyłączone z eksploatacji (nie będą otwierane) pierwsze (przednie) drzwi. We wnętrzu pojazdów znajdziemy zaś wyznaczoną i wygrodzona taśmą „STREFĘ WYDZIELONĄ” dostępna wyłącznie dla kierowcy.

Prosimy o przestrzeganie zakazu wchodzenia do strefy, jak również o nie ustawianie się przed pierwszymi drzwiami na przystankach – czytamy w informacji miejskiego przewoźnika. 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz