Zamknij [X]

Komunikat. Zmiana w organizacji pracy Ratusza

2020-03-12 21:23:28, Maciej Kowalczyk

Publikujemy komunikat Urzędu Miasta Włocławek ws. zmiany organizacji pracy w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.

Treść komunikatu

-----------------------

Szanowni Mieszkańcy, od jutra (piątek, 13 grudnia) mając na celu ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem wprowadzone zostają ograniczenia w obsłudze interesantów we włocławskim Urzędzie Miasta.

Ratusz nie przerywa pracy, niemniej kontakt z urzędnikami będzie ograniczany do niezbędnego minimum. Zachęcamy przede wszystkim do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego. Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć każdą sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać także mailem.

13 marca interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych przypadkach. Kasy urzędu przy Zielonym Rynku będą czynne, ale płatności będą dokonywane pojedynczo i w odstępach czasowych, dlatego już dziś prosimy o cierpliwość. O wszelkich kolejnych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz