LOTTO oficjalnie partnerem Włocłavii

2020-03-06 15:30:08, Maciej Kowalczyk

Totalizator Sportowy dołączył do grona partnerów WKS Włocłavia Włocławek. Logo marki LOTTO pojawi się na strojach sportowych zawodników, banerach na stadionie i na ściance sponsorskiej. Umowa obowiązuje do końca tego roku.

Po rundzie jesiennej IV ligi kujawsko-pomorskiej włocławski klub zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. Nawiązanie współpracy z mecenasem polskiego sportu nie przełoży się raczej na szybki awans, jednak klub liczy na długofalowy rozwój w oparciu o nowego partnera.

Jesteśmy bardzo dumni, że taka firma jak Totalizator Sportowy zechciała z nami zacząć współpracować. To było moje marzenie, jak zaczęliśmy działać parę tygodni temu i to marzenie się ziściło, jest to świetny dzień. Jest to krok milowy nie tylko dla Włocłavii, która chce się odbudować, pokazać wartość sportową, to jest również krok milowy dla całego sportu we Włocławku – podkreślał na konferencji prasowej Ryszard Kisielewski, prezes WKS Włocłavia Włocławek.

Jak mówił, do umowy nie doszłoby, gdyby nie osobiste zaangażowanie poseł Anny Gembickiej, która mocno wspierała starania klubu o pozyskanie nowego sponsora.

Włocławek sportem stoi – mówiła dziś parlamentarzystka – Chciałam serdecznie pogratulować zarządowi Włocłavii, że udało im się zdobyć takiego partnera jak Totalizator Sportowy, który wspiera rozwój sportu, rozwój infrastruktury sportowej w całej Polsce. Dziękuję również Totalizatorowi za to, że zauważył Włocławek, że postanowili się zaangażować w partnerstwo właśnie z Włocłavią. To jest bardzo ważne, by wspierać lokalne kluby sportowe i Totalizator to świetnie robi.

Ten aspekt działalności spółki podkreślał też obecny na konferencji Tomasz Rega, dyrektor oddziału Totalizatora Sportowego w Bydgoszczy.

Nasza firma jest olbrzymim mecenasem sportu. Dla przypomnienia, jesteśmy partnerem Polskiej Ligi Koszykówki, jesteśmy partnerem Polskiej Ligi Tenisa Stołowego (…) jesteśmy też partnerem wydarzeń jednostkowych i klubów sportowych – przypominał, dodając, że podpisana umowa partnerska ma swój biznesowy wymiar – Nie ukrywamy, że mamy nadzieję, że dzięki tej umowie dość duże grono kibiców będzie przychodziło na mecze, na których będziemy naszą markę LOTTO pokazywać i zachęcać kibiców do gry.

Nie ujawniono jaka jest konkretna wartość wsparcia dla włocławskiego klubu, jak jednak przyznaje prezes Ryszard Kisielewski, jest ona najwyższa spośród dotychczas podpisanych umów. Klub prowadzi także negocjacje z innymi podmiotami, by zapewnić sobie wsparcie finansowe na najwyższym, możliwym poziomie.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz