Jak być fit? - w sobotę podpowiadać będą uczennice LZK

2020-02-20 13:52:08, Maciej Kowalczyk


kiedy 2020-02-22 | 12:00 gdzie Wzorcownia

Bycie Fit jest łatwe i przyjemne – będą przekonywać uczennice Liceum Ziemi Kujawskiej. Już w najbliższą sobotę 22 lutego we Wzorcowni odbędzie się organizowane przez nie wydarzenie - „Fit On”

Choć każdy z nas wie, że warto o siebie dbać, zdrowo odżywiać i ćwiczyć, to nie zawsze podchodzimy do tego z właściwym zapałem. Do zmiany przyzwyczajeń będą zachęcać włocławskie licealistki i zrobią to w naprawdę ciekawy sposób.

W sobotę pomiędzy 12 a 16 będzie można skorzystać z porady dietetyka i trenera personalnego i obliczyć swój wskaźnik masy ciała (BMI) korzystając ze specjalnej wagi. To jednak nie wszystko. Dziewięć dziewczyn z LZK zadbało także, by uczestnicy poznali tajniki zdrowej kuchni. Jak przyrządzić zdrowe smakołyki? Odpowiedź znajdziecie w czasie „Fit on” we „Wzorcowni”. Złaknieni sportowej rywalizacji będą zaś mogli ścigać się na stacjonarnych rowerach.

Wszystko opatrzone będzie oprawą tematyczną, to znaczy ciekawostkami na temat zdrowego trybu życia, jak i samego projektu Fit On – podkreślają organizatorki.

„Fit On” przygotowywany jest przez uczennice LZK w ramach olimpiady „Zwolnieni w Teorii”.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz