Miłosne Duety w BCK

2020-02-04 12:28:25, Maciej Kowalczyk


kiedy 2020-02-16 | 18:00 gdzie BCK

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert walentynkowy pt. „Miłosne duety” . Skoro tytuł brzmi "Duety", to nietrudno się domyślić, iż usłyszymy piosenki o relacjach damsko-męskich.

Są takie duety, które na stałe wpisały się w kanon piosenek miłosnych np. Sośnicka i Wodecki czy Jantar i Hołdys. Właśnie takie i inne, nie tylko polskie, muzyczne perełki usłyszymy podczas koncertu, w którym wystąpią muzycy z zespołu muzycznego z BCK : Tomasz Majchrzak, Mateusz Majchrzak, Krzysztof Krzos, Mariusz Kacprzak i Robert Paczkowski. Zespołowi towarzyszyć będą wspaniali wokaliści : Daria Domagalska, Małgorzata Olejnik, Maciej Wojciechowski i Marcin Wojciechowski.

Warto dodać, że koncert w całości został wyprodukowany przez Brzeskie Centrum Kultury ( scenariusz, dobór repertuaru, aranże muzyczne) co nas bardzo cieszy, gdyż to nasz kolejny muzyczny projekt.

Koncert odbędzie się 16 lutego ( niedziela) o godzinie 18.00 w Sali widowiskowej BCK. Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w przedsprzedaży i przed koncertem

(Inf. prasowa BCK)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz