PUZ GAMING FESTIVAL - ruszyły zapisy

2020-01-24 10:22:45, Maciej Kowalczyk


kiedy 1970-01-01 | 01:00 gdzie 0

Już 1-go lutego 2020 r. odbędzie się PUZ GAMING FESTIVAL czyli akademicki festiwal gier. Podczas imprezy odbędą się 3 turnieje w gry: FIFA 20, HEARTHSTONE oraz COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE. Gracze z Włocławka i okolic powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł.

Mimo, że jest to druga odsłona PUZ Gaming Festival, sama idea organizacji imprezy o profilu e-sportowym na terenie uczelni ma już ładnych parę lat. Na początku był to jedynie turniej dla studentów w grę fifa. W kolejnych latach postanowiono otworzyć drzwi i zaprosić graczy z Włocławka i okolic do wspólnej rywalizacji oraz poszerzyć ofertę dostępnych turniejów oraz atrakcji w trakcie wydarzenia. O imprezach w PUZ we Włocławku (wtedy PWSZ) pisały największe portale w Polsce zajmujące się tematyką e-sportową. Dziś impreza jest kontynuowana jako akademicki festiwal gier.

Podczas imprezy nie zabraknie także atrakcji dla gości oraz dla graczy czekających na swoją kolej podczas rozgrywek. Organizatorzy przewidzieli dodatkowo: chillroom, retrostrefę, turniej w kamień papier nożyce oraz konwersatoria. Co zrobić, aby zapisać się na turniej?

Aby wziąć udział w jednym z trzech dostępnych turniejów, należy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na www.e-sport.wloclawek.pl

Impreza odbędzie 1 lutego br. w budynku PUZ we Włocławku przy ul. Mechaników 3, start imprezy przewidywany jest na godzinę 8:00 (potwierdzenie obecności zawodników).

Szczegółowe informacje na temat imprezy dostępne są na stronach FB:

https://www.facebook.com/events/2567064650230411/
https://www.facebook.com/puzgaming/

(Inf. prasowa PUZ)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz