Zamknij X

W grudniu odbędzie się konkurs na najładniejszą świąteczną witrynę

2019-11-25 08:55:17, Maciej Kowalczyk

8 grudnia 2019 roku odbędzie się trzecia edycja Targowego Śródmieścia - informuje Włocławskie Centrum Biznesu Inkubator Przedsiębiorczości.

 Zapach zielonych choinek i czerwonego barszczu wprowadzą wszystkich uczestników w bożonarodzeniowy nastrój. Podczas Targowego Śródmieścia w zimowej odsłonie, przedsiębiorcy mogą wziąć udział w konkursie na najładniejszą witrynę świąteczną. Laureat konkursu otrzyma voucher na usługi promocyjne w lokalnych mediach oraz wystąpienie w jednym z odcinków programu „Włocławek miasto dla Twojego biznesu”.

Do konkursu mogą zgłaszać się przedsiębiorcy prowadzący działalność w obszarze rewitalizacji, biorący udział w III edycji Targowego Śródmieścia , którzy podpisali odpowiednią deklarację i otworzyli swoje punkty handlowe/usługowe w dniu wydarzenia tj. 08.12.2019 r.

Formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem udekorowanej witryny należy dostarczyć  do 5 grudnia 2019 roku do godz. 12:00 na adres mailowy: biuro@inkubator.wloclawek.pl lub osobiście na adres: Włocławskie Centrum Biznesu ulica Toruńska 148, 87-800 Włocławek z dopiskiem „Konkurs na najładniejszą witrynę świąteczną”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 grudnia.

(inf. prasowa UM Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz