Już w ten weekend Włocławek za pół ceny! [WIDEO]

2019-11-19 11:39:47, Natalia Cieślak

Jeżeli masz wolny weekend i masz ochotę odkryć nowe i ciekawe miejsca w swoim mieście to najbliższy weekend jest idealny to wypróbowania czegoś nowego. Ponad 50 przedsiębiorców obniża swoje oferty aż o 50% w ramach akcji „Włocławek za pół ceny.”

Dziś (19 listopada) w kawiarni Spoko Cafe odbyła się konferencja z udziałem pomysłodawców włocławskiej edycji akcji - dyrektora Włocławskiego Centrum Biznesu, Jakuba Girczyca i właściciela Spoko Cafe, Patryka Ciechanowskiego.

 W pierwszej edycji projektu w naszym mieście weźmie udział ponad pięćdziesiąt firm, każda z nich miała przygotować specjalną ofertę. Minimum trzy spośród oferowanych przez nich produktów, lub usług powinny być oferowane „za pół ceny”.

 „Większość firm przygotowała ofertę wykraczającą ponad wymagane przez regulamin minimum. Także to też nas bardzo cieszy bo to też jest pewna forma wyjścia przedsiębiorców w stronę swoich potencjalnych klientów.” – powiedział Jakub Girczyc.

 Organizatorzy mają nadzieję, że „Włocławek za pół ceny” na stałe zagości w kalendarzu imprez w mieście, a podobne wydarzenia realizowane będą raz na kwartał. O tym, że jest to możliwe przekonuje także zainteresowanie przedsiębiorców:

 „Mimo że już zamknęliśmy rekrutację, kolejne firmy dalej się do nas zgłaszają. Wiele firm zapowiedziało również to że jeżeli ta akcja okaże się sukcesem to bardzo chętnie włączą się w nią w przyszłości.” – powiedział Patryk Ciechanowski.

 Ambicje organizatorów akcji są duże. Jak stwierdził Jakub Girczyc, mają nadzieję, że w kolejnej edycji weźmie udział ponad 100 podmiotów.

Więcej w naszym materiale wideo.

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz