Zamknij X

Policjanci zatrzymali agresywną 41-latkę

2019-11-18 15:47:02, Maciej Kowalczyk

W miniony weekend policjanci zatrzymali agresywną 41-latkę. Kobieta miała uszkodzić dwa samochody oraz posiadać narkotyki. O jej dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

W sobotę (16.11.2019) przed południem policjanci z Włocławka otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic agresywna kobieta ma rozrzucać różne przedmioty. Po przyjeździe na miejsce do funkcjonariuszy podszedł kierujący, którego auto zostało uszkodzone podczas przejeżdżania tą ulicą. W samochód rzucony został jeden z przedmiotów. Straty oszacowano na kwotę, której wartość pozwala zakwalifikować ten czyn jako przestępstwo.

Kobieta odpowiedzialna za tę sytuację oczekiwała z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w mieszkaniu. 41-latka była pijana, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędziła za kratami, a po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Następnego dnia w niedzielę (17.11.2019) po powrocie do domu, 41-latka ponownie zaczęła się agresywnie zachowywać. Wezwany na miejsce patrol ustalił, że kobieta miała uszkodzić zaparkowany samochód zgłaszającej, z którą była w konflikcie.

Funkcjonariusze udali się do mieszkania wskazanej 41-latki. W jej lokalu ujawnili środki odurzające w postaci amfetaminy. Kobietę zatrzymano i osadzono w policyjnej celi. Jest podejrzewana o zniszczenie mienia i posiadanie narkotyków. O jej losie zadecyduje prokurator i sąd.

(Inf. prasowa KMP Włocławek)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz