Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia na Warsaw Industry Week - 13 i 14 listopada 2019

2019-10-04 12:56:12, Maciej Kowalczyk

Grupa RENEX ogłosiła, że pierwszego i drugiego dnia Targów Warsaw Industry Week zostaną zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.

Chętni zmierzą się krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas RENEX SolderingChampionship (Mistrzostw Polski w Lutowaniu).

Jak podkreślają organizatorzy, to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już - edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco - 13. i 14. listopada.

W dniach konkursu odbędzie się również wydarzenie specjalne – Pojedynek Człowieka z Robotem – w trakcie którego czołowi polscy specjaliści w lutowania, reprezentanci kadry Polski, zmierzą się z najwyższej klasy robotem lutowniczym. Pierwszego dnia konkursu w szranki staną Robot Lutowniczy REECO oraz Mistrz Polski w Lutowaniu 2016 – Grzegorz Maliszewski. Drugiego z robotem zmierzy się Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko Grupy RENEX (hala E numer 210 i 107).

(Inf. prasowa grupa RENEX)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz