Saniko ogłasza konkurs dla włocławskich uczniów [WIDEO]

2019-09-19 15:33:33, Natalia Cieślak

Dziś w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Saniko odbyła się konferencja prasowa dotycząca corocznej akcji sprzątania świata. Tradycyjnie już w wydarzeniu wezmą udział włocławskie szkoły. Jednak tym razem w innej formie.

Z okazji akcji Saniko przygotowało konkurs skierowany do uczniów i przedszkolaków. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu w formie prezentacji plastycznej lub multimedialnej w jaki sposób przedszkolaki i uczniowie zmieniają swoje nawyki na bardziej ekologiczne.

Organizator przyzna trzy nagrody główne po jednej w każdej kategorii wiekowej:

 I – nagroda główna – kategoria PRZEDSZKOLA i KLASY „0”. Wycieczka do Zielonej Szkoły lub wyjście do Multikina dla 30 osób.

II - nagroda główna – kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY „1-8”. Wycieczka do Zielonej Szkoły lub wyjście do Multikina dla 30 osób.

III – nagroda główna – kategoria SZKOŁY ŚREDNIE – Wycieczka do Zielonej Szkoły lub wyjście do Multikina dla 30 osób.

Jury w każdej kategorii wybierze dwie prace, które zostaną nagrodzone.

Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w „Saniko” we z współpracy z Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej we Włocławku.

Więcej w naszym materiale wideo.

Fotorelacje


Komentarze (2)


Jan Kowalski (2019-09-19 20:41:32) Zgłoś do moderacji
Pan Krzysztof to chyba sam nie wierzy w to co mówi.Może w końcu zatrudnią do sprzątania nierobów pobierających zasiłki,kryminalistów żyjących na koszt podatników i innych tego typu darmozjadów.Dzieci mają sprzątać prezerwatywy,strzykawki,butelki?Niezły sposób wychowywania młodych ludzi.
Do Jan Kowalski (2019-09-20 07:39:34) Zgłoś do moderacji
Ty chyba nie oglądałeś relacji z konferencji?? Właśnie o to chodzi by dzieci nie sprzątały rzeczy o których piszesz dlatego sprzątanie zastąpiono konkursem :)

Dodaj swój komentarz