Będą rozmawiać z mieszkańcami. PiS przedstawiło kandydatów z Włocławka

2019-08-21 09:23:54, Maciej Kowalczyk

Wybory do parlamentu odbędą się 13 października. Polacy będą wybierać swoich reprezentantów do Sejmu i Senatu. We wtorek we Włocławku swoje kandydatury zaprezentowali poseł Joanna Borowiak oraz senator Józef Łyczak. Zapowiedzieli również cykl spotkań z mieszkańcami regionu.

Prawo i Sprawiedliwość jako pierwsze zaprezentowało pełne listy kandydatów do parlamentu. Na czwartej pozycji listy do Sejmu występuje obecna poseł na Sejm RP Joanna Borowiak. Na liście do Sejmu, na 6 miejscu znajduje się również Anna Gembicka – obecnie wiceminister inwestycji i rozwoju. Ponadto o mandat senatora ponownie będzie się starał Józef Łyczak.

We wtorek odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowali się zarówno poseł Joanna Borowiak oraz Józef Łyczak.

Mamy program, który opracowaliśmy i napisaliśmy wspólnie z Polakami – jak mówi poseł Joanna Borowiak. Pokazaliśmy także, że jesteśmy formacją wiarygodną, że dotrzymujemy słowa – jak dodaje.

Do senatu jedynym kandydatem PiS jest Józef Łyczak.

Jak mówi senator Józef Łyczak – bardzo dobrze się stało, że listy opublikowaliśmy jako pierwsi. Mamy teraz dużo czasu, aby spotkać się z mieszkańcami i z nimi rozmawiać.

Prowadzący spotkanie Jarosław Chmielewski zapowiedział, że w najbliższą sobotę w regionie gościć będą prezes PiS Jarosław Chmielewski oraz premier Mateusz Morawiecki. Będzie to jedno ze spotkań w ramach rozmów z mieszkańcami regionów.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz