Dzieje się w ten weekend!

2019-07-19 10:56:33, Maciej Kowalczyk

Rajd rowerowy,budowanie z klocków, spacerek z przewodnikiem! To tylko nieliczne z atrakcji czekających na nas w weekend.

Sobota 20.07.2019

Rajd szlakiem historycznych umocnień
20 lipca o godzinie 9:00 na wycieczkę rowerową szlakiem historycznych umocnień zapraszają: prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Twierdza Włocławek.
Rozpoczęcie rajdu nastąi na parkingu przy Hali Mistrzów. Więcej informacji na ten temat: Q4

Spacerek z przewodnikiem

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie z cyklu Spacerków z Przewodnikiem. W sobotę 10 lipca zaintresowani będą mieli okazję zwiedzić obiekt stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego przy al. Chopina
Spotkanie rozpocznie się o godzinie. 10:00 przed wejściem głównym do budynku stadionu od strony drogi krajowej. Udział jest darmowy. Więcej informacji na ten temat: Q4

Niedziela 21.07.2019

Warsztaty
Dnia 21 lipca fundacja Ari Ari i fundacja Ładowarka&Partnerzy zapraszają mieszkańców Włoclawka na podwórko Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul.Żabiej 12a. Do godziny 14:00 trwać będzie budowanie Placu Wolności z 30 000 klocków Lego.
Dzieci wezmą również udział w tworzeniu i malowaniu betonowych doniczek i sadzeniu kwiatków a efekty swojej pracy będą mogły zabrać do domu. Starsi będą mogli zasadzić “wędrujące drzewa”. Więcej informacji: Q4

Letni Bulwar „Book Art”
W niedzielę 21 lipca 2019 roku uczestnicy warsztatów wykonają ilustracje do wspólnej, unikatowej książki w formie harmonijki.
Miejska Biblioteka Publiczna zaplanowała mnóstwo zabawy zarówno dla małych, jak i tych większych. Przy nadwiślańskich bulwarach zagości też „Letnia Czytelnia”. Będzie można zrelaksować się na leżakach i zaczytać się.
Letni Bulwar, jak co niedzielę, rozpocznie się o godz. 16.00. Więcej informcji na: Q4

Biegi z cyklu Vladislavia Cross
21 lipca 2019 r. na stadionie "Przylesie" odbędą się kolejne biegi z cyklu Vladislavia Cross. W programie: bieg na 5 km, Marsz NW na 5 km i biegi dziecięce.
Organizatorem wydarzenia jest Włocławski Klub Biegacza Maratończyk.
Informacja na ten temat: Q4

Scena na Wiśle-po Włocławsku
W wakacyjne, niedzielne popołudnia na wiślanej scenie prezentują się włocławskie zespoły muzyczne. 21 lipca 2019 roku zagra grupa Heaven Rock. Jest to zespół coverowy, grający znane utwory rockowe.
Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.
Informacja o koncertach: Q4

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz