Dwoje poszkodowanych w wypadku na Kruszyńskiej

2019-06-07 13:09:27, Maciej Kowalczyk

Dwa samochody marki Renault uczestniczyły w wypadku do którego doszło przed południem na skrzyżowaniu ulic Zbiegniewskiej i Kruszyńskiej. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala.

W wyniku zdarzenia żadna osoba nie była zakleszczona w pojeździe - wyjaśnia

Mł. Brygadier Marcin Czerwiński zastepca Dowódcy jednostki ratowniczo Gaśniczej nr 1 we Włocławku – Podróżowali tylko kierujący, mężczyzna i kobieta. Jeszcze przed przybyciem zespołów ratownictwa medycznego osobom tym została udzielona pierwsza pomoc przez strażaków.

Na szczęście, choć na pierwszy rzut oka sytuacja wyglądała groźnie, uczestniczący w akcji strażacy nie stwierdzili poważniejszych obrażeń oprócz otarć i skaleczeń.  Poszkodowani, mimo wszystko, zostali odwiezieni do szpitala na bardziej szczegółowe badania.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy Straży Pożarnj z JRG nr 1, ambulans i motoambulans oraz policjanci, którzy na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do czasu usunięcia z drogi jednego z samochodów utrudniony jest ruch na ulicy Kruszyńskiej w stronę Centrum (zablokowana jedna z nitek trasy) w tę stronę nie skręcimy też z ulicy Zbiegniewskiej, kierowcy muszą kierować się w stronę Ronda Falbanka.

Komentarze (1)


Kierowca (2019-06-10 14:28:10) Zgłoś do moderacji
Jak to możliwe, że strażacy dotarli na miejsce szybciej niż motoambulans?

Dodaj swój komentarz