Zamknij [X]

Autobusem do Strefy Kibica

2019-06-04 10:08:29, Maciej Kowalczyk

To, ze Hala Mistrzów będzie dziś wypełniona do ostatniego miejsca jest pewne. To, że nie wszyscy zainteresowani zmieszczą się na trybunach, także. Przypomnijmy, że to właśnie dla nich ratusz zorganizował Strefę Kibica na parkingu pod Halą Mistrzów. Do Strefy i samej Hali Mistrzów dostaniemy się też korzystając z bezpłatnych linii MPK.

Trzeci mecz finałów EBL i trzecia okazja, by wspólnie z innymi kibicami przeżywać sportowe emocje. Podobnie jak w przypadku meczów w Toruniu, także i podczas spotkań we Włocławku, pod Halą Mistrzów stanie telebim. Strefa otwarta jest dla kibiców na godzinę przed rozpoczęciem transmisji:

  • Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń, wtorek 04.06.2019r., transmisja od 17:30 w Polsat Sport Extra
  • Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń, czwartek 06.06.2019r., transmisja od 17:00 w Polsat Sport Extra
  • ew. Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek, niedziela 09.06.2019r., transmisja od 17:00 w Polsat Sport 
  • ew. Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń, środa 12.06.2019r., transmisja od 17:00 w Polsat Sport 
  • ew. Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek, piątek 14.05.2019r., transmisja od 19:30 w Polsat Sport

Kierowców, z uwagi na zmniejszenie ilości miejsc parkingowych, prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie chwilowych utrudnień, a jednocześnie zapraszamy do skorzystania np. z komunikacji miejskiej.


Podczas dzisiejszego i czwartkowego meczu we Włocławku do Hali i Strefy Kibica dotrzeć będzie można także autobusami MPK. Specjalne, bezpłatne linie MPK umożliwią dojazd z Promiennej, Toruńskiej i Dębowej do Hali Mistrzów na mecze finałowe EBL w koszykówce.

Autobusy oznakowane „Hala Mistrzów” kursować będą następującymi trasami:

  • 1. Michelin (pętla Dębowa) – Jana Pawła II – Planty – Kruszyńska – Królowej Jadwigi – Chopina – Hala Mistrzów. Start – 17.00
  • 2. Toruńska ( MPWiK) – Okrzei – Wronia – Kruszyńska – Królowej Jadwigi – Hala Mistrzów. Start – 17.05
  • 3. Promienna – Budowlanych – Wieniecka – Okrzei – Kilińskiego – Pl. Wolności –Chopina – Wronia – Kruszyńska – Królowej Jadwigi – Chopina – Hala Mistrzów. Start -17.05

Odjazd autobusów w trasę powrotną: 15 min. po zakończeniu meczów.

Autobus w kier. Dębowej: start z przystanku Chopina Cmentarz (przy głównej bramie cmentarza przy ul Chopina), trasa jak dojazdowa. Oznakowanie „Mecz – Dębowa”.

Autobusy w kier. Toruńskiej i Promienniej odjadą z przystanku Chopina Delfin oznakowanie „Mecz – Toruńska” i „Mecz – Promienna” trasy jak dojazdowe.

Przejazd w obie strony jest bezpłatny. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości, zwłaszcza, że część miejsc parkingowych, z reguły dostępnych podczas spotkań, zajętych jest pod Strefę Kibica

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz