Sklep Like Bike od wczoraj na ul. Okrzei

2019-05-07 16:02:21, Maciej Kowalczyk

Dawna siedziba sklepu przy ulicy Kaliskiej okazała się za mała. Z tego powodu Like Bike przenosi się na ulicę Okrzei 54. To tu amatorzy dwóch kółek znaleźć teraz mogą szeroki wybór rowerów i akcesoriów.

Od wczoraj na 400 metrach kwadratowych powierzchni znaleźć można kilkaset mniejszych i większych pojazdów. Począwszy od rowerów dziecięcych poprzez górskie, trekingowe, szosowe po te z napędem elektrycznym. Na półkach znajdziemy także akcesoria – kaski, dętki, oświetlenie, stroje rowerowe, bagażniki, foteliki dziecięce i wiele więcej.

Jak podkreśla Piotr Gdaniec z Like Bike, nowa siedziba, to przede wszystkim udogodnienie dla klientów, choć nie tylko:

Jest to trzy razy większy lokal. Dużo łatwiej wyeksponować rowery, klient może łatwiej obejrzeć rower. Można go obejrzeć z każdej strony. Można podejść do niego, można nawet przejechać się po sklepie. Można testować wszystkie rowery – dodaje.

Jak podkreśla każdy rower wygląda inaczej i przede wszystkim – inaczej jeździ. Dlatego tak ważne jest aby móc przetestować go przed zakupem, tak by jednoślad jak najlepiej spełniał oczekiwania i wpisywał się w nasze potrzeby.

Także jeśli już posiadamy swój własny rower i zamierzamy rozpocząć nowy sezon na szlakach możemy udać się na ulicę Okrzei 54. Like Bike oferuje możliwość sprawdzenia stanu technicznego pojazdu i usunięcia powstałych zimą usterek. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i sprawić, by rowerowa podróż przyniosła nam tylko dobre wspomnienia.

Nową siedzibę sklepu otworzono oficjalnie w poniedziałek 6 maja. Co można w niej znaleźć ? Zobaczycie w naszej relacji. Like Bike zaprasza od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 18:00:

 

Fotorelacje


Komentarze (1)


Tomasz Rodak (2019-05-08 11:26:20) Zgłoś do moderacji
Powierzchnia okazała się za mała po pierwsze , po drugie teren kupił deweloper i dostali wypowiedzenie .

Dodaj swój komentarz