Pokaz mody na Dzień Kobiet? Czemu nie

2019-03-08 17:58:15, Maciej Kowalczyk

Goździki, piosenki, uśmiechy, życzenia i... Pokaz mody. Sposobów na uczczenie Dnia Kobiet dziś nie brakowało. W nietypowy sposób świętowano w Kawiarence Obywatelskiej. Kawiarenka, której operatorem jest od niedawna Lokalna Grupa Działania, zamieniła się w modowy wybieg.

Pomieszczenia „Śródmieście Cafe” wypełniły tłumy. Panie, ale także i kilkoro panów, spotkali się, by wspólnie spędzić czas na pokazie mody. Pokazie Mody wyjątkowej, bo stroje prezentowane „na wybiegu” pochodziły ze sklepów z odzieżą używaną.

Nie wszyscy się jeszcze do tego przyznają, ale nie ukrywajmy, bardzo dużo osób chodzi do tych sklepów i z powodzeniem znajduje tam dla siebie, jakieś wybrane „cukiereczki”. Myślę, że ten pokaz ściągnął tu Panie (…) - tłumaczyła ideę spotkania  Prezes LGD, Ewelina Brodzińska - Chcieliśmy też wspólnie posiedzieć, porozmawiać jak kobieta z kobietą.

To już kolejna odsłona działań podjętych przez Lokalną Grupę Działania, nowego operatora kawiarenki, który opiekę nad nią przejął przed niepełna miesiącem, i trzeba przyznać, że do „Śródmieście Cafe” potrafi przyciągnąć wielu mieszkańców.

Pokaz mody i rozmowy to jedno, tradycyjne kwiaty i życzenia to drugie. W kawiarence z tulipanami pojawili się radny Krystian Łuczak i Kamil Raus:

Chcielibyśmy, żeby kobiety były kochane każdego dnia – mówił radny – Żeby czuły się dowartościowane i to w pełni. Żeby mogły się realizować. Żeby były doceniane -dodawał.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz