Na widok mundurowych próbował odrzucić zawiniątko z marihuaną

2019-03-05 08:08:19, Maciej Kowalczyk

Włocławscy policjanci zatrzymali 22-latka, który na widok mundurowych próbował odrzucić zawiniątko z suszem. Zabezpieczone przez policjantów prawie 2 gramy suszu okazały się marihuaną. W dalszych czynności wyszło na jaw, że w domu posiadał on jeszcze dodatkowe prawie 10 gram marihuany. Włocławianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i teraz może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek (01.03.19) około godziny 12 w centrum Włocławka. Podczas patrolowania ulic śródmieścia policyjni wywiadowcy zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok próbował coś odrzucić w trawę. Jak się okazało było to zawiniątko z suszem roślinnym. 22-letni włocławianin wraz z zawiniątkiem trafili do komendy. Badanie prawie 2 gram suszu wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, natomiast mundurowi postanowili przeszukać jego miejsce zamieszkania. W pomieszczeniach ujawnili jeszcze prawie 10 gram suszu roślinnego.

22-latek usłyszał od śledczych zarzuty posiadania prawie 12 gram środków odurzających i odpowie za to przed sądem. Ustawa o przeciwdziałaniu Narkomanii przewiduje za posiadanie środków odurzających karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz