Zamknij [X]

Mobilne Q4. Rozmowa z Piotrem Czachowskim

2019-02-25 14:18:05, Maciej Kowalczyk

Kolejna odsłona naszego Mobilnego Studia i kolejny gość na pokładzie. Tym razem – Piotr Czachowski, ze Stowarzyszenia „PATROL Włocławek”. To szczególna rozmowa, bo i szczególne okoliczności przyrody – wyjeżdżamy poza miasto. I rozmawiamy...

Skoro „PATROL Włocławek” to musi pojawić się kilka słów o historii, militariach i pojazdach, nie tylko w naszym mieście.

Dlaczego warto wybrać się do Łabiszyna, i dlaczego to niewielkie miasteczko jest wyjątkowe? Gdzie można spotkać rzymskich legionistów i żołnierzy z czasów II wojny przechadzających się ramię w ramię po jednym z miast. To tylko niektóre z pytań, na które poznacie odpowiedzi. Mówimy też o „PATROLU” i o tym, co dzięki stowarzyszeniu już działo się w mieście i o tym, co jeszcze dziać się będzie. O planach wskrzeszenia grupy rekonstrukcyjnej 14 Pułku Piechoty Ziemi Kujawskiej i o choceńskim zlocie.

Mówimy o tym wszystkim przy okazji wyjazdu do Torunia, gdzie w miniony weekend gościliśmy na Oldtimer Meeting. O tym, co można było zobaczyć na tegorocznym spotkaniu miłośników samochodowych klasyków napiszemy (i pokażemy) niebawem.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz