Zamknij [X]

Schronisko zaprasza do... Multikina

2019-02-14 18:02:21, Maciej Kowalczyk

Już w najbliższą sobotę 16 lutego w Multikinie niecodzienne Walentynki. Włocławskie Schronisko dla Zwierząt zaprasza do obejrzenia wystawy zdjęć i wsparcia podopiecznych.

Walentynki są symbolicznym świętem kojarzonym z miłością, sympatią i przypominają nam o tym, że wokół nas są żywe istoty które potrzebują miłości na co dzień - zaprasza włocławskie schronisko na FB

Już po raz czwarty Walentynki świętowane są w Schronisku pod hasłem; „Miłość niejedno ma imię”. Z tej okazji Schronisko dla Zwierząt we Włocławku, zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta do Multikina we Włocławku, 16 lutego w godzinach popołudniowych. Bedzie tam można obejrzeć wystawę zdjęć podopiecznych placówki. Wystawa połączona będzie ze zbiórką na leczenie specjalistyczne chorych zwierzaków ze schroniska oraz karmę leczniczą i leki, a także na zakup kojcy zewnętrznych.

W ten wyjątkowy dzień zachęcamy wszystkich by dali trochę swojego czasu i serca bezdomnym zwierzętom. Nie ma nic lepszego niż podzielenie się własną miłością i uczuciem z tymi, którym tej miłości na co dzień najbardziej brakuje - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Zapraszamy.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz